Paieška

są́laida

daiktavardis· 2 linksniuotė· 1 kirčiuotė

reikšmės
  • 継つぎ目め

    suleidimo vieta
    接合せつごう箇所かしょ

    Glaudi grindlenčių są́laida

    床板ゆかいたの継つぎ目めはぴったり合あっている。

Linksniavimas
VienaskaitaDaugiskaita
Vardininkassą́laida są́laidos
Kilmininkassą́laidos są́laidų
Naudininkassą́laidai są́laidoms
Galininkassą́laidą są́laidas
Įnagininkassą́laida są́laidomis
Vietininkassą́laidoje są́laidose
Šauksmininkassą́laida są́laidos