Kotoba
Paieška

tem̃pera

daiktavardis· moteriškoji giminė· 2 linksniuotė· 1 kirčiuotė

reikšmės
  • vns.
    dažai iš pigmento ir emulsinės rišamosios medžiagos, skiedžiami vandeniu, terpentinu arba specialiu skiedikliu
    顔料と乳剤の結合剤からなり、水・テレピン油・専用の希釈剤で薄める絵の具

    Tem̃peros tūbẽlė.

    テンペラのチューブ。

  • vns.
    tapybos technika tokiais dažais
    テンペラ画法

    Tem̃pera ýpač paplìto vidùramžiais.

    テンペラは中世に特に広まった。

  • tokia technika nutapytas dailės kūrinys
    テンペラで描かれた美術作品

    Šiàs tem̃peras daĩlininkas nutãpė plenerè.

    画家はこれらのテンペラ作品を戸外で描いた。

Linksniavimas
VienaskaitaDaugiskaita
Vardininkastem̃pera tem̃peros
Kilmininkastem̃peros tem̃perų
Naudininkastem̃perai tem̃peroms
Galininkastem̃perą tem̃peras
Įnagininkastem̃pera tem̃peromis
Vietininkastem̃peroje tem̃perose
Šauksmininkastem̃pera tem̃peros